Firma Profili

FİRMA PROFİLİ

1990 yılında Aksaray Davutpaşa Caddesi'nde Arzu Baklava adı altında sektöre ilk adımlarımızı attığımız lezzet serüvenimiz, dinamik piyasa arenasında çıtamızı daima zirvede tutarak; sürekli iyileşme ve gelişme ilkemizin ışığında son sür'at devam ediyor.

Uzun yıllar Fatih Şehremini ve Zeytinburnu Yeşiltepe tesislerimizde tescilli ASIL'O markamızla özenle ürettiğimiz baklava, börek, pasta ve kahke ürünlerimiz, 2009 yılından itibaren ASILTAT tescili altında beğeni ve damak zevkinize sunulmaktadır.

 

Hijyen, kalite, halk   sağlığı ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Asıltat, 2014 yılında faaliyete geçirdiği Sultangazi Cebeci'deki 2000 m² kapalı alana sahip yeni modern üretim tesisinde; Gıda Mühendisi gözetiminde maksimum kapasitede sektöre değer katmaya devam ediyor.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Sağlığı konularında sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Asıltat, yeni ticari teşebbüsleriyle de ülke istihdamına ve ekonomisine katkıda bulunuyor.

 

Sultangazi ilçesindeki Fabrika Merkez Satış Mağazası ve Restaurant'ının yannda; Haznedar, Güngören, Fatih, Bereç, Çizmeci, Bağcılar, Beşyüzevler ve Zeytinburnu'ndaki şubelerimizle, sizleri hayatı tadıyla yaşamaya davet ediyoruz.

SAYFA [1]